į pradžią
NAUJIENOS
ABRO priedai automobiliams

 

 


Transmisijos tepalo priedas.

Šis priedas pašalina triukšmą ir vibraciją, palengvina pavaros įjungimą, sumažina trintį ir diferencialo tepalų temperatūrą. Šį priedą galima naudoti mechaninėse pavarų dėžėse ir redukturiuose. Sunkvežimių ir traktorių transmisijoms ir diferencialams reikia dėti 10% tūrio. Negalima naudoti automatinėse trasmisijose.


Kaina: 18,00Lt/ 5,21€Variklinės alyvos priedas.

Skirtas benzininiams ir dyzeliniams varikliams. Sumažina:
- trintį ir susidėvėjimą variklio paleidimo metu ir esant dideliems apsisukimams;
- alyvos putojimą;
- vožtuvų triukšmą.
Atstato normalų alyvos slėgį tepimo sistemoje. Maišosi su visomis naftinėmis ir sintetinėmis alyvomis.


Kaina: 17,00Lt/ 4,92€

Benzino priedas.

Šis koncentratas išvalo visą kuro sistemą, nuo benzino bako iki vožtuvų. Nekenkia deguonies davikliams ir katalizatoriams. Gerina ekonomiškumą, sumažina kenksmingas išmetamąsias dujas. Saugo nuo korozijos. Profilaktiškai naudojamas kas 5000 km. Jei naudojate pirmą kartą - naudokite du kartus iš eilės. Tinka visiems benzininiams varikliams išskyrus dvitakčius.


Kaina: 10,00Lt/ 2,90€

Dyzelinio kuro priedas.

Koncentratas skirtas dyzelinio kuro sistemos priežiūrai. Išvalo purkštukus, gerina ekonomiškumą, tirpdo apnašas, neleidžia kurui užšalti žiemos metu, sumažina kenksmingas išmetamasias dujas. Tinka visiems dyzeliniams varikliams. Nekenkia deguonies davikliams ir katalizatoriams. Profilaktiškai naudojamas kas 5000 km., šaltu metų laiku - esant reikalui.


Kaina: 12,00Lt/ 3,48€Benzino purkštukų valiklis.

Šis koncentratas skirtas benzino įpurškimo sistemos valymui. Ištirpdo visas apnašas, gerina ekonomiškumą, sumažina kenksmingas išmetamas dujas.
Nekenkia deguonies davikliams ir katalizatoriams. Profilaktiškai naudojamas kas 5000 km. Jei naudojate pirmą kartą - naudokite du kartus iš eilės. Tinka visiems benzininiams varikliams išskyrus dvitakčius.


Kaina: 12,00Lt/ 3,48€
Variklio paleidimo skystis (eteris).

Skirtas benzininiams ir dyzeliniams varikliams paleisti esant žemai temperatūrai:
- lengvai paleidžia variklį esant temperatūrai iki  -54 laipsnių;
- prailgina akumuliatoriaus veikimą;
- patepa cilindrų sieneles, nes sudėtyje turi alyvos.
Naudoti dyzeliniams varikliams su automatine uždegimo žvake.


Kaina: 16,00Lt/ 4,63€

Duslintuvo sandariklis.

Skirtas duslintuvo jungties užsandarinimams ir nedidelių skylučių išmetimo sistemoje užtaisymui. Išlaiko temperatūrą iki 1093 laipsnių. Keičiant duslintuvą patepti sandarikliu abu sujungiamus paviršius ir įprastu būdu sujungti. Užtaisant pradegusiame duslintuve ar sistemoje skylutes, nuvalyti tepalų liekanas, kitus teršalus ir plieniniu šepečiu, švitriniu popieriumi nušveisti remontuojamą paviršių. Skylutę užtepti sandarikliu taip, kad jis užpildytų visus plyšelius. Esant didesnei skylutei uždėti plieninį tinklelį.


Kaina: 14,00Lt/ 4,05€
Epoksidiniai klijai.

Labai tvirta, ilgalaikė priemonė, sandarinti, užglaistyti gaminius iš plieno, ketaus, vario ir jo lydinių bei kaikurių plastikų. Tinka variklio bloko, pavarų dėžės, karterio, degalų bako, akumuliatoriaus bakelio, dviračio ar motociklo detalių, vandens vamzdyno ir kitų namų ūkio reikmenų remontui. Atspari benzinui, aušinimo skysčiams ir daugumai tirpiklių. Dviejų komponentų, sudžiūna per 4 minutes.


Kaina: 14,00Lt/ 4,05€

Veidrodėlio klijai.

Skirti veidrodi priklijuoti prie stiklo. Labai gerai klijuoja stiklą su metaliniais paviršiais. Sudžiūna per 1-2 minutes.


Kaina: 10,00Lt/ 2,90€Radiatoriaus praplovėjas.

Ši priemonė per 10 min. pašalina rūdis ir nuoviras iš radiatoriaus. Koncentruota formulė padeda pašalinti kenksmingus riebalus, purvą ir laisvas rūdžių nuosedas. Nekenkia jokiam metalui.


Kaina: 12,00Lt/ 3,48€


 

 

Spartusis aušinimo sistemos sandariklis.

 Tai greitai veikianti sandarinimo priemonė aušinimo sistemai su aliuminiu. Saugiai izoliuojanti radiatoriaus skyles, suskilusias variklio vietas, pečiuko radiatorius, cilindrus ir galvučių tarpines.


  Kaina: 10,00Lt/ 2,90€ 

 
Spartusis aušinimo sistemos sandariklis (milteliai).

Greitai veikianti sandarinimo priemonė aušinimo sistemai. Saugiai izoliuojanti radiatoriaus skyles, suskilusias variklio vietas, pečiuko radiatorius, cilindrus ir galvučių tarpines.


Kaina: 6,00Lt/ 1,74€

Šaltas suvirinimas (klijai).

Klijuoja metalą, medį, keramiką, stiklą, plastmasę. Labai lengvai naudojamas. Atsparus įvairiems aplinkos poveikiams, savo savybių nepraranda net +260 laipsnių temperatūroje. Klijai gali būti naudojami labai įvairiai. Automobiliuose naudojamas benzino bakų, radiatorių, duslintuvų, karterių, įvairių kėbulo detalių klijavimui. Buityje klijuojant baldus, santechniką, akvariumus, stiklą ir veidrodžius, sodo inventoriaus reikmenis ir kt. Šaltas suvirinimas (klijai) džiūdami plečiasi, todėl puikiai tinka klijuoti vamzdžiams, ar kitiems daiktams, kuriuose būna vanduo, taip pat tinka laivams ar jachtoms remontuoti. Po to kai klijai visiškai išdžiūna juos galima šlifuoti, gręžti, daryti sriegius ir dažyti. Jūs lengvai pasidarysite reikiamą detalę patys.

Kaina: 12,00Lt/ 3,48€


Transmisijos sandariklis.

Padeda sustabdyti nuotekius bei išvengti jų, chemiškai atnaujina išdžiūvusias, susitraukusias ar sukietėjusias tarpines. Minkština tarpines ir padaro jas lanksčiomis. Gali būti maišomas su visais transmisijos skysčiais.


 Kaina: 14,00Lt/ 4,05€

Dyzelinių degalų purkštukų valiklis.

Užtikrina tolygų degalų sistemos darbą. Mažina kenksmingų dujų ir suodžių išmetimą. Valo nuosėdas purkštukuose ir visoje degalų sistemoje, dėl ko gali sumažėti degalų sanaudos, palengvina variklio paleidimą ir darbą. Stabdo rūdžių susidarimą degalų sistemoje. Stabilizuoja degalus ir apsaugo nuo neigiamo oksidacijos poveikio. Pagerina degalų toleranciją vandeniui.


 Kaina: 12,00Lt/ 3,48€

Padangų sandarintojas.

Užsandarina ir pripučia padangą, jos nenuimant nuo automobilio. Nuleidus ratą reikia, kad rato ventilis būtų apačioje. Pašalinkite visus svetimkūnius. Užsukite aerozolio vamzdelį ant padangos ventilio, nuspauskite indelio mygtuką, išpurkškite indelio turinį į padangą. Pavažiuokite apie 4 km., kad sandarintojas tolygiai pasiskirstytų padangoje.


Kaina: 16,00Lt/ 4,63€


Silikoninis tepalas.

Skirtas efektyviam tepimui ir ilgalaikei apsaugai nuo drėgmės ir korozijos. Pasižymi unikaliu sukibimu su metalais, plastiku, guma, vinilu. Naudojamas guminių  detalių apdorojimui, kad guma neprikeptų prie metalo. Pašalina girgždėjimą ir užstrigimą. Greitai išstumia vandenį ir drėgmę, sutepa ir saugo plastikinę įrangą ir pan. Tinka įvairiom plastmasės liejimo formoms tepti. Atsparus šilumai.


Kaina: 16,00Lt/ 4,63€

Varžtų fiksatorius.

Fiksuoja ir neleidžia atsisukti varžtams nuo vibracijos. Tinka naudoti iki M20 varžtų skersmens. Atsparus nuo -55 iki +150 temperatūroje.


Kaina: 7,00Lt/ 2,03€