į pradžią
APIE MUS

UAB "Autolankas“ buvo įkurta 1991 spalio 1 dieną ir jau 30 metų sėkmingai dirba. Savo veiklą įmonė pradėjo nuo rusiškų automobilių detalių prekybos (tuomet parduotuvės adresas buvo Smėlynės g. 70) ir buvo viena pirmųjų automobilių detalių parduotuvių Panevėžyje.

 

Keičiantis rinkos tendencijoms, 1997 metais “Autolankas” pradėjo prekiauti užsienietiškomis automobilių detalėmis ir tapo specializuota Audi bei Volksvagen  atsarginių detalių parduotuve. Tuo pačiu metu įmonė persikėlė į kitas patalpas Smėlynės g. 35.

 

2003 metais „Autolankas“ persikėlė į dabartinę vietą Nidos g. 34 ir pradėjo prekiauti automobilių detalėmis visiems automobiliams.

 

2008 metais buvo sukurta įmonės internetinė svetainė, kurioje dabar galite rasti didžiąją dalį „Autolankas“ prekių asortimento.

 

2012 metais įmonė šalia senųjų patalpų Nidos gatvėje persikėlė į naujas prekybines patalpas, kurių prekių sandėlys 300 kvadratinių metrų.

 

Šiuo metu „Autolankas“ – tai įmonė, užsiimanti visų markių lengvųjų automobilių ir sunkvežimių atsarginių detalių mažmenine ir didmenine prekyba. Daug metų prekiaujame TIMMEN, Lemforder, Luk, Sachs, Bosch, Beru, Topran ir daugelio kitų prekinių ženklų detalėmis, jau užsitarnavusiomis gerą vardą Europoje. Tai automobilių važiuoklės dalys, visų rūšių filtrai, stabdžių ir elektros sistemų dalys ir t.t. Taip pat užsakome ir originalias detales visiems automobiliams. Klientui visada pasiūlome prekę, kuri atitiktų visus jo lūkeščius bei kainą ir kokybę. Užsakius originalias detales atvežame per savaitę, kitas 1-2 dienų laikotarpyje.

 

Įmonės parduotuvė įsikūrusi Panevėžyje, Nidos g. 34, netoli miesto centro, prie „RIMI Hypermarket“ parduotuvės. Įmonė skiria itin daug investicijų greitam, efektyviam ir maloniam klientų aptarnavimui, todėl parduotuvėje įdiegta moderni kompiuterinė sistema, garantuojanti lengvą detalių suradimą bet kokiam automobiliui. Įmonėje dirba patyrę, profesionalūs, draugiški specialistai, kurie pasižymi ne tik teorinėmis, bet ir praktinėmis žiniomis bei įgūdžiais.

 

Įmonė plečiasi ir nuolat didina detalių asortimentą, taip pat nuolat ieško naujų klientų. Pastoviems klientams, įmonėms ir visiems servisams taikomos didmeninės kainos.

 

         

 
 
 

 UŽPILDYKITE IEŠKOMŲ DETALIŲ UŽKLAUSĄ

Vardas:*
Vardas:*
Miestas, telefonas:
El. paštas:*
Automobilio: markė, modelis, pagaminimo metai, variklio tūris (L.), galia (kW.), kuro tipas:
* Privalomi laukai
Siųsti